Uniwersytet Oświatowy

UWAGA! Ostatnia możliwość pozyskania dofinansowania na szkolenia dla osób indywidualnych

Ostatnia możliwość pozyskania dofinansowania na szkolenia zawodowe dla osób indywidualnych w ramach projektu "Uslugi rozwojowe w podregionie pilskim". Osoby mieszkające, pracujące lub uczące się na terenie podregionu pilskiego (powiaty: chodzieski, czarnkowsko - trzcianecki, pilski, wągrowiecki, złotowski) mogą ubiegać się o refundację (zwrot) części kosztów szkolenia organizowanego m.in. przez nasz ośrodek szkoleniowy. Osoby pracujące mogą liczyć na 85% refundacji, natomiast osoby bezrobotne i bierne zawodowo na 93% refundacji.

KROK po kroku ...

1. Określ swoje potrzeby w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych - możesz to zrobić korzystając m.in. z naszej oferty dostepnej na stronie internetowej

2. Skontaktuj się z wybranym ośrodkiem szkoleniowym i wybierz dogodny dla siebie termin szkolenia - pamietaj, że szkolenie możesz rozpocząć dopiero po podpisanu umowy, musisz ukończyć szkolenie i uzyskać kwalifikacje najpóźniej do 30 czerwca br. 

3. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy dostępny https://www.firs.org.pl/dodaj-zgloszenie - jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane przez Koordynatora projektu (Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego) drogą elektoniczną otrzymasz umowę. Podpisz umowę i odeślij ją do Koordynatora projektu. 

4. Załóż profil w Bazie Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ - profil służy do zapisywania się na szkolenie

5. Zrealizuj wybrane szkolenie, opłać fakturę i złóż wniosek o refundację kosztów 

Na każdym z powyższych etapów służymy Ci pomocą.

Serdecznie zapraszamy! Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Uniwersytet Oświatowy Lubomir Zworecki

ul. Kossaka 118, 64-920 Piła
NIP: 764-100-95-01


Piła

Godziny pracy biura:
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00


phone67 351 27 27

phone67 212 20 21

mailpila@uo.edu.pl

Poznań

Godziny pracy biura:
Pon. - Pt. 7:30 - 15:30


phone61 663 20 33

phone61 663 20 33

mailpoznan@uo.edu.pl

Wyślij zapytanie